www.creamax.net www.creamax.net

KURUMSAL KİMLİK

Hikayesi olmayan bir firmanın geleceği olamaz. Marka sadece bir logodan ibaret değildir.

Şirketinizin kimliği aslında neyi nasıl  yaptığınızın kısa bir anlatımı gibidir. Akılda kalıcı, kolay anlaşılır ve her materyale uygulanabilir olmalıdır. Kişisel tercihlerin değil şirketinizin olmalıdır.

GRAFİK TASARIM

Markanızın tasarım ihtiyaçlarını tek bir adresten çözebileceğiniz nitelikli bir ajans… Ürününüzü ve/veya hizmetinizi hedef kitlenize doğru anlatabilmek için doğru bri tasarım tercih etmeniz gerekmektedir.

Web Sayfası

Dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu ve zamanın doğru yönetilmesi gerektiği bir  dünyada şirketlerin doğru, anlaşılır ve markayı temsil eden bir web sitesi, markanın kendisini ifade şekillerinden bir tanesidir.

Marka Başvuruları

Markanızın size özgün olması önemlidir. Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmamış hiç bir isim marka olarak değerlendirilemez ve marka tescili ile  şirketinizin ya da ürününüzün isminin aynı sektörde başka kişiler tarafından kullanılmasını önlemenizi sağlamaktadır.

Belgelendirme Hizmetleri

Partneri olduğumuz Proks Belgelendirme firması ile firmanızın faliyetleri çerçevesinde ISO 9001: 2015 – OHSAS 18001 – ISO 14001 – ISO 10002 – Smeta – Sedex gibi uluslarası belgelendirmeler konusunda sizlere danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunuyoruz.

PRODÜKSİYON

“Videolar, beyinde metinden 60.000 kat daha hızlı işlenir. Bir makaleyi okurken, bir video klibi izlemeye göre daha fazla bilişsel sisteminizi kullanmak durumunda kalırsınız.” Tatımım filmi, müşterileriniz tarafından işletmenizin gerçek doğasını görmesini ve daha iyi anlamasını sağlamaktadır.